MANIKÚRA

Předpokládá se, že manikúra byla provozována již před 5000 lety v Indii. V současné době manikúra představuje kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských v případě, že je kolem nehtů nějaká virová, či plísňová infekce. Součástí manikúry může být i lakování nehtů či instalace umělých nehtů, modelace nehtů uv gelem nebo akrylem, či zdobené airbrushem.

MODELACE NEHTŮ

Modelaci nehtů lze provádět pomocí gelu nebo akrylu. Pokud se rozhodnete pro umělé nehty u nás najdete dobrou manikérku, která už sama s vaší pomocí správně rozhodne, která technika (gelová či akrylová) je pro Vás vhodnější, a věříme, že budete spokojeni.

GELOVÁ MODELACE

Pracujeme s UV gely značky Platinum. UV Gel Platinum je jednofázový gel vyráběný v laboratořích v USA a plnění se provádí v České republice. Jedná se o gel opravdu špičkové kvality, který snese srovnání i s těmi nejlepšími a nejdražšími gely. Vyznačuje se jednoduchou a rychlou aplikací, umožňuje snadnou modelaci C oblouku, má samo-vyrovnávací schopnost a vyžaduje minimální nároky na pilování. Gel má přirozený vzhled, je maximálně přilnavý, má dokonalou barevnou stálost, vytváří vysoce lesklý a odolný povrch. Dále používáme barevné UV gely od značky EBD, kde si můžete vybrat z více než 100 barevných odstínů.

AKRYLOVÁ MODELACE

K modelaci nehtů pomocí akrylu používáme výrobky značky Crystal Nails. Společnost Crystal Nails je předním americkým výrobcem vysoce kvalitní nehtové kosmetiky se sídlem v Portlandu ve státě Oregon. Ve svém oboru je to jedna z největších developerských společností na světě a mezinárodně uznávanou značkou s vazbami na mnohé evropské země. Kromě prodejců a distributorů v USA a Kanadě má Crystal Nails i zastoupení ve většině evropských zemích.

2016 vytvořilo WallRide.cz